Hakkımızda

İlkemiz, güven ve özverili çalışmalar ile tüm Türkiye'de Doğal Taş Ev & Mimarlık sektöründe bugün olduğu gibi açık ara lider firma olmaktır.

Hane Doğal Taş & Mimarlık firması 25 yılı aşkın süredir doğal taş evler, camiler, taş kaplama villalar, taş villalar ve bir çok yapı inşa etmektedir. 25 yıldan fazla süre önce çıktığımız bu yolda bizi sektörün lideri yapan projelerimiz ve müşterilerimize sağladığımız güven ile aynı şekilde yolumuza devam ediyoruz.

Sektörümüzde yıllardır edindiğimiz tecrübeler ve oluşturduğumuz tecrübeli ekibimiz ile anahtar teslim yapılar inşa etmeye ve müşterilerimizin hayallerini onlarla birlikte şekillendirmeye devam ediyoruz. Gerek sertifikalarımız, gerekse bu sektörde tamamladığımız ya da devam etmekte olan projelerimiz firmamızın en büyük güven teminatı ve kaliteli hizmetinin göstergesidir. Sizde tamamen doğal taşlardan yapılmış, kendi tasarladığınız bir eviniz olsun isterseniz gönül rahatlığı ile bizi tercih edebilirsiniz. Tek yapmanız gereken sunduğumuz hizmetler arasından almak istediğiniz hizmeti incelemek ya da doğrudan bizleri arayıp bilgi almaktır.

logo

200+

Memnun Müşteri

Şimdiye dek bizi tercih eden tüm müşterilerimize teşekkür ediyoruz.

doğal taş ev modeli dış tasarım, taş ev modeli tasarımı
doğal taş ev modeli tasarımı iç, taş ev modeli iç tasarım

Ekibimiz ve Firmamız

Yıllardır verdiğimiz hizmetlerde size sağlayacağımız tüm hizmetler başarımızın öncüsü olmuş ve olamaya devam etmektedir.

EKİBİMİZİN VE FİRMAMIZIN TECRÜBESİ
100%
GERİDE BIRAKTIĞIMIZ MEMNUN MÜŞTERİLER
100%
SERTİFİKALARIMIZ ve GEREKLİ İZİNLERİMİZ
100%
doğal taş evler, doğal taş ev modelleri
doğal taş evler, doğal taş ev modelleri

Bu gönderiyi paylaş